Obchodní a provozní podmínky

Provozovatel: Martina Danieová, Svazarmovská 1011, Rožnov pod Radh., IČ: 09802525
kontakt: +420 733 779 160


Provozovatel poskytuje službu Pedikúra na základě platného živnostenského oprávnění a dokladů osvědčujících odbornou způsobilost k vykonávaným činnostem.
 
Objednáním konkrétního termínu ošetření nebo objednáním dárkového poukazu (osobně, telefonicky, emailem, SMS) projevuje kupující svůj souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami provozovatele.

Nesouhlasí-li zákazník s těmito podmínkami, má možnost služby salonu nevyužít.

Platba v hotovosti a možnost platby kartou.

Termín návštěvy

Termín návštěvy je potřeba dohodnout a rezervovat předem osobně, telefonicky, SMS nebo e-mailem. Objednaný termín se stává závaznou objednávkou. 

Přeobjednání

Pokud se nemůžete v dohodnutém termínu na proceduru dostavit, informujte mě o tom předem telefonicky, SMS, e-mailem, nejpozději však 24 hodin před zahájením ošetření. 

Pokud Vaši návštěvu nezrušíte s dostatečným předstihem bude Vám účtováno 50% objednané služby. Bohužel v tak krátkém časovém úseku už nemám možnost obsadit místo jiným klientem. 

Pozdní příchod

Dostavíte-li se se zpožděním, bude vaše ošetření zkráceno, tak aby mohl být obsloužen zákazník, který je objednán po Vašem ošetření, v čase na který je objednán. 

Dárkový poukaz

Má-li zákazník dárkový poukaz na konkrétní službu nebo hodnotu a nedostaví-li se bez omluvy, dárkový poukaz bude považován za vyčerpaný. Je-li dárkový poukaz vystaven na nominální částku, je částka v hodnotě objednané služby odečtena z hodnoty certifikátu. Dárkový poukaz lze vyčerpat pouze po dobu jeho platnosti, která je vyznačena na dárkovém poukazu. Dárkový poukaz je platný pouze po dobu uvedenou na poukazu. Poté pozbývá platnosti a kupující nemá nárok na vrácení zaplacené částky. 

Nevyčerpanou hodnotu dárkového poukazu nelze směnit zpět za hotovost.

Ceníky

Ceníky jsou k nahlédnutí v salonu a na webových stránkách provozovatele. Ceny platí pro základní provozní dobu v pracovních dnech od pondělí do pátku. Nejsem plátci DPH.

Mobilní pedikúra

Nemůžete se dostavit ke mně? Ať už je důvod jakýkoliv, navštívím já Vás.

MOJI MILÍ ZÁKAZNÍCI

Jen bych Vás chtěla seznámit s informací, že moje práce mě živí. Jestliže se nedostavíte na domluvený termín, budu Vám účtovat při další návštěvě 50% ceny domluveného ošetření. Na Vámi zabraném a nedostaveném termínu mohl sedět jiný klient, který ošetření potřebuje.

Děkuji za pochopení a prosím hlídejte si Vaše termíny.

Vaše Martina

Kontakt

Zasílání novinek

Copyright © 2023. All rights reserved.